Regulamin

§1

 1. Śniadania serwowane są w godzinach od 8:00 do 10:00.
 2. Doba hotelowa obowiązuje od 16:00 do 11:00.
 3. W każdym domku jest kuchnia, ogólnodostępna dla wszystkich jego użytkowników. W Pensjonacie dostępna jest sala jadalniana (brak dostępu do kuchni).
 4. Rowery, snowboardy, narty, buty narciarskie itd. przechowujemy w pomieszczeniach do tego przeznaczonych.
 5. Cisza nocna obowiązuje od godz 22:00 do 7:00. Po godz. 22:00 uprzejmie prosimy o powrót do swojego pokoju lub ewentualnie wyjścia na miasto w celu kontynuowania integracji ze znajomymi z innego pokoju.
 

§2

 1. Pobyt dzieci do 3 lat – gratis.
 2. Pobyt dzieci w wieku od 3 do 7 lat w cenie 1/2 odpowiedniej ceny.
 

§3

 1. Przyjazd do Pensjonatu jest bezpłatny w godzinach 8:00 – 21:00, w godzinach 21:00 – 24:00 obowiązuje opłata 20zł, zaś godzinach 24:00 – 8:00 wynosi 40zł.
 2. Wydawanie posiłków (obiado-kolacja/kolacja) do godz. 19:30, po tej godzinie obowiązuje dodatkowa dopłata od 20zł do 50zł.
 3. Za zniszczenie lub zgubienie klucza pobierana jest oplata w wysokości 250zł.
 4. Klient ponosi odpowiedzialność materialna za wszelkiego rodzaju szkody lub zniszczenia powstałe z jego winy wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Szkody powstałe w trakcie pobytu zgłaszamy w recepcji.
 5. Chcąc zapewnić naszym klientom bezpieczny i miły pobyt, informujemy iż nie stosowanie się do warunków regulaminu może skutkować wykwaterowaniem bez zwrotu zapłaconej kwoty pobyt. Rozliczenie następuje w dniu przyjazdu.
 

§4

 1. Przy wynajęciu całego domku pobierana jest kaucja w wysokości 100zł, zwracana w momencie odbioru pokoju po zakończonym pobycie.
 2. W przypadku wynajęcia pokoi dla grup w pensjonacie pobierana jest kaucja 20zł od pokoju, zwracana w momencie odbioru pokoju po zakończonym pobycie.
 3. Pobierana jest kaucja za sprzątanie przy wynajmie Domku lub Pensjonatu dla grup zorganizowanych (100zł przy wynajmie całego Domku, 15zł – od pokoju w Pensjonacie)
 4. Do zagwarantowania rezerwacji konieczne jest wpłacenie depozytu przelewem bankowym. Po otrzymaniu rezerwacji personel obiektu skontaktuje się z Gośćmi w celu przekazania szczegółowych informacji.
 5. W przypadku anulowania rezerwacji conajmniej 14 dni przed planowanym przyjazdem zwrot zaliczki wynosi 100%.
 6. Podana na stronie cena za dobę obowiązuje przy pobycie przynajmniej dwudniowym. Przy pobycie jednodniowym dopłata +20zł od pokoju.
 7. Oplata klimatyczna wynosi 2.27 zł/doba od osoby
 8. W okresach Bożego Narodzenia, Sylwestra, 1-3 Maja obowiązują ceny dynamiczne inne niż podane na stronie. W celu ustalenia kosztów pobytu prosimy kontaktować się z obsługą Pensjonatu.

§5

 1.  Przyjazd ze zwierzęciem powinien być wcześniej zgłoszony i ustalony z Właścicielem pensjonatu (wymagana jest książeczka ze szczepieniami). Koszt za pobyt w tym przypadku to dodatkowo od 10zł do 40zł za dzień pobytu.
All rights reserved. 2018 by Pod Smerkami
Zapisz się do newsletteraZapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami.
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i zniżkami jakie Państwu oferujemy. Dzięki tej subskrybcji i dołączeniu do naszej listy mailingowej, nigdy nie przegapią Państwo możliwości tańszego pobytu w "Pod Smerkami".